InternetMarketing-Strategie.sk

Akadémia online podnikateľa - naučte sa zarábať pomocou internetu!................................................................................................... BLOG - Online Podnikanie


ČOSKORO SPUSTÍME NOVÝ WEB! PRE VIAC INFO KLIKNITE TU !

Podnikanie na Internete

Potrebujete rýchlo doplniť diakritiku do dlhého textu? Tu je k tomu nástroj…

Keď píšete texty do mailov, alebo v komentároch, či na online fórach, používate diakritiku? Ja väčšinou nie. Chceli by ste mať naporúdzi taký nástroj, ktorý váš text upraví do spisovnej formy? Užitočné to môže byť vtedy, ak píšete listy na oficiálne miesta, e-maily nadriadeným, či obchodným partnerom.

 

Chcete podnikať online? Načo ešte čakáte?

Počas rozhovorov, a elektronickej komunikácie zisťujem, že veľa ľudí chce začať podnikať (online), no zatiaľ sa do toho nepustili. Z rôznych dôvodov. Tak sa pozrime nato, čo je taká veľká brzda a ako to vyriešiť.

Dôvody, ktoré vedú človeka k odďaľovaniu podnikania sú (najmä):

-    chýba nápad,
-    chýbajú financie na začatie,
-    chýba odvaha.
Všetko ostatné sa odvíja od vyššie uvedeného.

   

Rýchlokurz - ako hľadať obrázky cez Google

Stalo sa vám už niekedy, že ste mali obrázok zvieratka, kvetiny, alebo nejakého predmetu a nevedeli ste to identifikovať? Alebo chcete skontrolovať, kde všade použili váš obrázok, ktorý ste voľakedy pridali na internet? Tu je veľmi rýchly a jednoduchý návod - a ako inak, s pomocou strýka Googla...

   

10+1 bodov pre úspešné podnikanie – nielen na internete

K tomu, aby niekto podnikal s výsledkami, ktoré sám označí za úspech, je niekoľko možností priblíženia sa - podľa toho, ktorú oblasť chceme posilniť. Ak by som mala zvoliť len jedno jediné slovo, ktoré charakterizuje aktívnych a úspešných podnikateľov je: vytrvalosť.
Dnes sa chcem venovať skôr začínajúcim podnikateľom, ktorí sa práve rozbiehajú, resp. sa možno len rozhodujú. Takže na čo sa zamerať?

   

Dokážete aj to, o čom ste ani netušili, že je vo vás!

Častokrát sa stretávam s tým, že si ľudia neveria. Chceli by podnikať, no boja sa, že zlyhajú. Neveria, že by dokázali uspieť, že aj oni sú schopní zarábať a viesť úspešný biznis. No kým to nevyskúšate, nebudete mať dôkaz, že máte pravdu. A ja vám ten dôkaz teraz prinášam...

   

Mať, či nemať e-shop? Oplatí sa podnikať na internete?

Dnešný článok bude veľmi stručný. Lebo obrázok nahrádza tisíce slov.
Často dostávam otázku, či sa ešte oplatí začať podnikať na internete. Či sa vôbec dá zarábať pomocou internetu. Nuž, tak sa presvedčte sami...

   

Platobné možnosti e-shopu, alebo ako preprať peniaze online

Keď som zažila situáciu, o ktorej vám dnes budem písať, povedala som si, že asi takto sa perú špinavé peniaze. Nevedela som si totiž chovanie majiteľa e-shopu inak vysvetliť. Som zvedavá, či sa stalo niečo podobné aj vám.
Nakupujem cez internet naozaj často. Stretla som sa s kadečím, no posledná skúsenosť ma prekvapila – aj po toľkých rokoch shopingovania online.

   

Napredujete, alebo cúvate? Keď chcete rásť, od koho sa učíte?

Bolo mi cťou prednášať pred vyše 400 účastníkmi veľkej konferencii v Budapešti, ktorá sa konala 24.5.2014. Väčšina prítomných boli matky, ženy, ktoré hľadali uplatnenie v internetovom podnikaní. Po mojej prednáške sa stalo niečo veľmi zaujímavé. Tak sa s vami o tom chcem podeliť.

   

Odhlásenie z odberu správ - spravte to kvalitne

Tento článok chystám už veľmi dávno. Nechcem dnes hovoriť o spamoch, ale o regulérne zaslaných správach, na ktorých odber ste sa voľakedy prihlásili. Ale ako sa máte zachovať, ak už odoberať novinky z daného webu nechcete? Čo ak je to stránka vášho kamaráta a nechcete ho uraziť tým, že mu poviete: kamoš, vieš, už mi neposielaj svoje maily, lebo ich mažem bez čítania…

   

Chcem podnikať na internete, no mám obavy...

Dnes som si u kaderníčky znova uvedomila ďalšiu skvelú výhodu online podnikania… Prednedávnom som (znova) dostala otázku cez email: …rada by som podnikala cez internet, len mám obavy ako by som to zvládla nakoľko s tým nemám žiadne skúsenosti. Pokúsim sa v tomto článku odpovedať práve cez príklad kaderníčky.

   

Ak nie ste na Facebooku, neexistujete

Nie je to tak dávno, keď sme na seminároch a workshopoch vysvetľovali potrebu byť na internete. Ak firma nemala webstránku, priam akoby neexistovala. Dnes už nie je otázka, či byť na nete, alebo nebyť. Dnes už dokonca nie je ani otázkou, či máte mať Facebook účet. Berie sa to ako samozrejmosť.
Ak dnes chcete preraziť v online podnikaní, vaša spoločnosť musí mať kvalitnú a aktívnu Facebook prezentáciu, do čoho patrí aj dobre zvládnutá Facebook reklama. Prečo?

   

Webstránka v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov

Funguje vaša stránka v súlade s novým zákonom 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov? Ak ešte e-shop nemáte, no chystáte sa podnikať online, tento článok si nenechajte ujsť!

   

Aký význam má táto Facebook stránka?

Úplne vážne tomu nerozumiem. Založí sa FB stránka, pri každom obrázku je napísané, aby ju čitatelia lajkovali a zdielali, no stránka nemá ani preklik na web, ani iné kontaktné údaje. Načo mi je potom takáto inšpirácia, ak nemôžem svoje chúťky uspokojiť?

   

Facebook - stále v kurze. Konferencia: Všetko o Facebooku

Keďže to už bolo dávno, môžem sa priznať, že som zo začiatku Facebook ignorovala. Online marketingoví guruovia už prednášali o výhodách tejto sociálnej siete, keď ja som vzdorovito odolávala registrovať sa. Lenže tlak silnel a ja som postupne zistila, že je to taký marketingový nástroj, ktorý už neslobodno ignorovať. Tak som sa stala aj ja pred rokmi Facebook pozitív.
Dovoľte mi odporúčať vám tretí ročník InternetRulezz konferenciu s témou "All about Facebook". Dozviete sa, okrem iného, čo pripravuje Facebook a ako z noviniek marketingovo vyťažiť - priamo od zahraničných hostí z Facebooku.

   

Čo nakupujú Slováci na internete

Často sa stretávam s ľuďmi, ktorí by chceli podnikať na internete, no nevedia presne v čom. Oblasť, v ktorej sa môže začínajúci podnikateľ realizovať na internete je závislá od rôznych faktorov.  Jeden z nich si podrobnejšie rozoberiem v článku.

   

Page 1 of 9